English

TR71 Bölgesi’ndeki Fotoğraf Dernekleri AHİKA Koordinasyonunda Bir Araya Geldi 25.05.2017 08/50

TR71 Bölgesi’ndeki Fotoğraf Dernekleri AHİKA Koordinasyonunda Bir Araya Geldi

Ahiler Kalkınma Ajansı’nın sorumluluk bölgesindeki illerde faaliyette bulunan fotoğraf dernekleri AHİKA koordinasyonunda 23.05.2017 tarihinde Aksaray İli Güzelyurt İlçesi Halk Eğitim Merkezi’nde toplandı.

Toplantı, Niğde Fotoğraf Amatörleri Derneği Kurucu Başkanı Mustafa Doğan Şahiner,Kapadokya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği Başkanı Sami Türkay, Aksaray Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı Erdem Zengin, AKFOD Üyesi Fahri Tunç, Kapadokya Doğa Sporları, İzcilik ve Fotoğraf Derneği Başkanı Hakan Öztürk ve Aksaray Motosiklet Gezginleri Derneği Üyesi Süheyl Yurdumakan’ın yanı sıra AHİKA Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Gürsoy Olca ve AHİKA Aksaray Yatırım Destek Ofisi Koordinatör Vekili Cahit Erten’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda, bölgesel bütünlük içerisinde bütün fotoğraf derneklerinin katılımıyla gerçekleştirilebilecek faaliyetler tartışıldı. Dernekler arası iletişimin güçlendirilmesi, eğitim çalışmalarında ortak hareket edilmesi ve Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde illerinin tanıtımına katkı sağlamak ve farkındalık yaratmak amacıyla bazı etkinliklerin gerçekleştirilmesi yönünde kararlar alındı. 

Habere Ait Diğer Fotoğraflar

Tüm Haberler
Yorumlar
Yorum Yaz