English

Niğde 3. Kariyer ve İstihdam Buluşmaları Etkinliğine Katıldık 20.12.2018 11/09

Niğde 3. Kariyer ve İstihdam Buluşmaları Etkinliğine Katıldık

Niğde İŞKUR İl Müdürlüğü ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen “3. Kariyer ve İstihdam Buluşmaları” etkinliği öğrencilerin ve katılımcı firmaların yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi genelindeki 20.608 öğrencinin katılım sağladığı etkinlik büyük ilgi gördü.

19 Aralık 2018 Çarşamba günü gerçekleşen organizasyonda Ahiler Kalkınma Ajansı da stantlı katılım sağladı. Etkinlikte, Ahiler Kalkınma Ajansı’nın son dönem çalışmaları, kuruluş ve gelişim süreci, kariyer olanakları ve bundan sonraki dönemde planlanan çalışmalar hakkında öğrencilere bilgilendirme yapıldı. Öğrencilerin Ajans standına yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte panel programları da düzenlendi.

Etkinlik kapsamında öğrencilere yönelik Uzman psikolog Ramazan Şimşek tarafından “Profesyonel İlişkilerde İletişim Yöntemleri sunumu, İşverenlerden Girişimcilik ve Başarı Hikayeleri, Eğitmen/Danışman Nail Şengün’ün ‘Sınıflardan Ofislere’ konulu sunumu, Yönetim Danışmanı Özden Cengizoğlu’nun ise ‘Yönetim Danışmanlığı’ semineri gerçekleştirildi. Öğrenciler katılımcı firmalar ile örnek iş mülakatları yapma fırsatı da yakaladılar.

Habere Ait Diğer Fotoğraflar

Tüm Haberler
Yorumlar
Yorum Yaz