English

“İnsan Kaynakları ve İdari Hizmetler Tecrübe Paylaşım Toplantısı” AHİKA’nın Ev Sahipliğinde Yapıldı 28.05.2014 14/58

“İnsan Kaynakları ve İdari Hizmetler Tecrübe Paylaşım Toplantısı” AHİKA’nın Ev Sahipliğinde Yapıldı

21-23 Mayıs 2014 tarihleri arasında, Ahiler Kalkınma Ajansı’nın ev sahipliğinde Türkiye genelinde görev yapan kalkınma ajanslarının katılımıyla “İnsan Kaynakları ve İdari Hizmetler Tecrübe Paylaşım Toplantısı” gerçekleştirildi.

Farklı Ajanslardan insan kaynakları ve idari hizmetler birimlerinde görev yapan 48 çalışanın katıldığı “İnsan Kaynakları ve İdari Hizmetler Tecrübe Paylaşım Toplantısı” Avanos Suhan Otel Kapadokya’da yapıldı.

21 Mayıs Çarşamba günü, Ahiler Kalkınma Ajansı İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Birim Başkanı Güliz ÜNAL’ın açılış konuşması ile başlayan program, konuk ajans temsilcilerinin faaliyetleri ile ilgili gerçekleştirdikleri bilgi sunumları ile devam etti. Birinci günün sonunda ise uzman konuşmacı Eray BECEREN, “Çalışma Hayatında Mutluluk, Zor İnsanlarla Başa Çıkma ve Duygusal Zeka” konulu bir seminer verdi.

Etkinliğin 2. Gününde ise katılımcılar, Kalkınma Ajansları bünyesinde İnsan Kaynakları ve İdari Hizmetler alanlarında gördükleri sorunları ve bunlara yönelik çözüm önerilerini grup çalışmalarıyla masaya yatırdı.

Program, 23 Mayıs Cuma günü düzenlenen ve katılımcıların bölgenin güzelliklerini keşfetme imkanı bulduğu Kapadokya Turu ile sona erdi.

Habere Ait Diğer Fotoğraflar

Tüm Haberler
Yorumlar
Yorum Yaz