English

Ahiler Kalkınma Ajansı Tarafından “Eğiticilerin Eğitimi” Programı Düzenlendi 27.10.2015 16/42

Ahiler Kalkınma Ajansı Tarafından “Eğiticilerin Eğitimi” Programı Düzenlendi

Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından Aksaray’da düzenlenen “Eğiticilerin Eğitimi” programı katılımcılarına sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Tören, AHİKA Yönetim Kurulu Üyesi ve Aksaray Valisi Şeref Ataklı ile eşi Adile Ataklı, AHİKA Yönetim Kurulu Üyesi ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, AHİKA Kalkınma Kurulu Başkanı Hatice Şahin Eroğlu ve AHİKA Genel Sekreteri Fatih Yıldız’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Fatih Yıldız, Eğiticilerin Eğitimi programının;  sosyal, kültürel alanlarda hizmet veren ya da çalışmalar yapan kamu kurum ve kuruluşları ile üniversitelerde ve sivil toplum örgütlerinde görev yapan çalışanların, eğitim programlarının tasarlanması ve uygulanmasına yönelik bilgi ve beceri düzeylerini artırmak amacıyla düzenlendiğini söyledi.

AHİKA Yönetim Kurulu Üyesi ve Aksaray Valisi Şeref Ataklı da yaptığı konuşmasında insanlarla iletişim ve etkileşimin önemini vurguladı. Ataklı, bu tür eğitim programlarını hazırlayan ve sunan kişilerin de,  bu tür eğitim programlara katılmalarının eksik yanlarını görmeleri açısından önemli olduğunu belirtti.

Katılımcılar ise, yaptıkları konuşmalarda programın amacına uygun şekilde gerçekleştiğini verilen eğitimlerin kendilerine olumlu yönde katkı sağladığını belirttiler.

Konuşmaların ardından Kişisel Gelişim Uzmanı Bürke Aycan tarafından 5 gün süren eğitim programına katılan kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşları temsilcilerine sertifikaları verildi.

Habere Ait Diğer Fotoğraflar

Tüm Haberler
Yorumlar
Yorum Yaz