English

AHİKA VE AKFOD işbirliğinde Kırıkkale’de Fotoğraf etkinliği 18.05.2016 09/23

AHİKA VE AKFOD işbirliğinde Kırıkkale’de Fotoğraf etkinliği

Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) ve Aksaray Fotoğraf Sanatı Derneği(AKFOD) İşbirliği ile planlanan Kırıkkale fotoğraf gezisi etkinliği 15 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirildi.
AKFOD Başkanı Erdem Zengin ve Dernek üyesi 30 fotoğrafçının yanı sıra AHİKA Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Gürsoy Olca’nın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte Kırıkkale ilinin tarihi ve doğal güzellikleri fotoğraflandı. Kırıkkale’nin tanıtımına katkı sağlamayı amaçlayan gezi boyunca Keskin İlçesi’nde bulunan Sulu Mağara, Bedesten Çarşısı, Konaklar, Hasandede Cami ve Türbesi, Celal Bayar Parkı, Tabiat Parkı, Çesniğir Köprüsü, Kırıkkale Kent Merkezi ve Nur Cami gibi bölgeler, aralarında ödüllü fotoğrafçıların da bulunduğu dernek üyeleri tarafından fotoğraflandı. 
Etkinlik boyunca çekilen fotoğraflar arasından seçilecek fotoğraflar, yine AHİKA tarafından gerçekleştirilmesi planlanan Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde illerinde bölge fotoğraflarını içeren bir sergide halkın beğenisine sunulacak.
Öte yandan, bölge tanıtımı ve bölgesel işbirliği gibi sonuçlar hedefleyen bu tür etkinliklerin özellikle bölgedeki diğer fotoğraf derneklerinin de katılımıyla gelişerek devam ettirilmesi planlanıyor.

Habere Ait Diğer Fotoğraflar

Tüm Haberler
Yorumlar
Yorum Yaz