English

AHİKA’ tarafından Niğde’de düzenlenen, Eğiticilerin Eğitimi Programı Tamamlandı 30.11.2015 16/00

AHİKA’ tarafından Niğde’de düzenlenen, Eğiticilerin Eğitimi Programı Tamamlandı

Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından, 23-27 Kasım 2015 tarihleri arasında, Niğde Üniversitesi Kültür ve Sanat Evi’nde düzenlenen “Eğiticilerin Eğitimi” programı tamamlanarak,  katılımcılara sertifikaları törenle verildi.

Tören, Vali Yarımcısı Kerem Süleyman Yüksel, Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Fatih Yıldız, Niğde Ziraat Odası Başkanı Veli Kenar, Niğde Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tahir Erdem, AHİKA Niğde Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Davut Yeşil ve AHİKA Niğde Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Serhat Taşdemir’in katılımıyla gerçekleşti.

Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Fatih Yıldız sertifika töreninde yaptığı konuşmada; Eğiticilerin Eğitimi programının, sosyal, kültürel alanlarda hizmet veren ya da çalışmalar yapan kamu kurum ve kuruluşları ile üniversitelerde ve sivil toplum örgütlerinde görev yapan çalışanların, eğitim programlarının tasarlanması ve uygulanmasına yönelik bilgi ve beceri düzeylerini artırmak amacıyla düzenlendiğini belirtti.

Katılımcılar ise yaptıkları konuşmalarda programın amacına uygun şekilde gerçekleştiğini, verilen eğitimlerin kendilerine olumlu yönde katkı sağladığını ifade ettiler.

Konuşmaların ardından Kişisel Gelişim Uzmanı Bürke Aycan tarafından 5 gün süren eğitim programına katılan kamu kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşları temsilcilerine sertifikaları verildi.

Habere Ait Diğer Fotoğraflar

Tüm Haberler
Yorumlar
Yorum Yaz