English

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 04.10.2018 08/38

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

Ajansımız ve Bor Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile 17-20 Ekim 2018 tarihlerinde Bor Ticaret ve Sanayi Odası binasında KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenlenecektir.

4 gün sürecek eğitimde kursiyerlere iş planı, pazarlama planı, üretim planı, finansal plan hazırlama gibi konularda teorik ve uygulamalı olarak 32 saatlik bir eğitim programı sunulacaktır. Söz konusu eğitimler sonucunda sertifika alan adaylar KOSGEB’in girişimciliğin desteklenmesi, geliştirilmesi sürdürülebilir işletmelerin kurulması amacını taşıyan Girişimcilik Destek Programlarına başvurma hakkı elde edeceklerdir. KOSGEB girişimci adaylarına bu programlar kapsamında 50 bin TL’lik hibe desteğinin yanı sıra iş planlarını hayata geçirmeleri için sabit yatırım desteği olarak 100 bin TL’ye kadar iki yıl geri ödemesiz, sıfır faizli kredi kullanma imkanı da sunmaktadır.

Eğitime katılmak isteyen girişimci adaylarının başvurularını e-devlet üzerinden yapmaları gerekmektedir. Detaylı bilgi için Bor Ticaret ve Sanayi Odasını veya Ajansımız Niğde Yatırım Destek Ofisini arayabilirsiniz.

Bor Ticaret ve Sanayi Odası Tel: 0 388 311 4070

AHİKA Niğde Yatırım Destek Ofisi Tel: 0 388 233 51 59

Tüm Duyurular